Hakkımızda

Daha güvenilir ve yeşil bir çevre politikası ile kurumsal çözümler üretmekteyiz.

TellPet Ayrıcalığı!

Kurulduğumuz ilk günden beri sektöre farklı bir bakış açısı getirerek müşteri odaklı çözümlerimizi ve kaliteli hizmet anlayışımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tell Pet olarak kurumsal imajımızı her zaman tecrübeli, profesyonel ve sonuç odaklı çalışan ekibimiz ile yeniliyoruz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi sürekli olarak geliştirip, yenilikçi yapımız ile güvenilir bir hizmet sunmaya uzun yıllardır devam ediyoruz. Güçlü alt yapımız ve teknik kadromuz ile projelerinizi başarı ile bitirmeniz için sizlere pratik çözümler sunuyoruz.

 

Misyon

Petrol sektöründe, bayi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının ötesinde değer yaratacak olan hizmetler sunmak ve sektör içerisinde öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Vizyon

Koşulsuz bayi ve müşteri memnuniyetini esas alarak, kaliteyi ve gelişimi bir yaşam biçimi olarak algılıyoruz. Sorumluluklarımızın bilincinde hareket ederek doğa ve çevreye karşı duyarlı işler yapıyoruz.

Kalite Politikamız

Kalite politikalarımızı şekillendirirken her zaman dürüst, şeffaf, etik ve insana karşı saygılı bir tutum sergiliyoruz. Yenilikçi ilerlediğimiz sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

 

seo